Vieni-Geri, vonių restauratoriai tikrai yra!
mes jūsų paslaugoms
šiuo metu taikoma 20% nuolaida ir kiekvienam naujam Klientui vonios valiklis - DOVANŲ ! ! !  

Vonių restauravimo technologijos

Vonios restauravimas liejimo technologija su turbina

 

Vonių liejimo technologiją su turbina kilusi JAV 1962m.

 

 Šiai technologijai yra daugiau nei 50 metų ir tik 2006 metais mūsų dėka ji atsirado Lietuvoje.. Mes, liejimo būdu su turbina - be dulkių, ant restauruojamos vonios paviršiaus padengiame "Green - nano" technologijų padidinto atsparumo dangą - "Green Eco 4". Tai ūnikali, analogo neturinti nano technologija Lietuvoje. Mūsų nuomonė, tai patikimiausias būdas restauruoti vonią kliento namuose. Rekomenduojame.

 

 

 

 

 

Vonios atnaujinimas vonia vonioje būdu

Vienas poluliarių vonios atnaujinimo būdu vonia vonioje. Tai nebe naujovė, šiam restauravimo būdui daugiau nei 30 metų. Minėtą atnaujinimo būdą naudoja daugelis vonių atnaujintojų. Mūsų nuomonė, tai gera technologija.

Pavyzdžiui Vokietijoje:

 


Arba Rusijoje:

                   

 

Naudojama Lietuvoje.

 

Vonios restauravimas purškimo technologija su mini kompresoriumi

Kompresorius ir purkštuvo pagalba dažai yra užpurškiami ant restauruojamos vonios paviršiaus. Vis dar naudojama Lietuvoje. Mes šią technologiją nebenaudojame nuo 2006 metų. Mūsų nuomonė, ši technologija yra pasenusi ir turi labai daug trūkumų: dulkės darbo metu, nemalonus kvapas dėl didelės koncentracijos skiediklių dangoje, ilgas džiūvimo laikas dėl skiediklių dangoje ir t.t.

Vonios restauravimas dažymas teptukais

Teptuko pagalba, dažai yra užtepami ant restauruojamos vonios paviršiaus. Vis dar naudojama Lietuvoje. Mes šią technologiją naudojome nuo 1996 metų iki 1998 metų.

 

Vonios restauravimas užpylimo technologija

 


Vonios restauravimas aerozoliniais dažais

 Aerozoliniai dažai yra užpurškiami ant restauruojamos vonios paviršiaus. Vis dar naudojama Lietuvoje. Mūsų nuomonė, geriau nenaudoti, kadangi tarnavimo laikas labai ribotas (nuo 3 mėn iki metų).

 

 

 

Pagarbiai, Jūsų Vonių Restauratoriai

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai